• +90 532 461 80 06
  • +90 258 271 46 16
  • info@hieraparkhotel.com
Tripadvisor REZERVASYON
  • Türkçe
  • English
  • Çince
  • Rusça
REZERVASYON Biz Sizi Arayalım

SPA

Türk Hamamları

Geleneksel Türk Hamamları özel bir düzenle ısıtılan sıcak ve soğuk suyu bulunan yıkanma ve arınma amacıyla kurulan yapılardır. Vücudumuzdaki derinin gözeneklerinde birikmiş olan toksiklerin atılması sağlıklı yaşam adına çok önemlidir. Belirli aralıklarla yapılacak geleneksel hamam seansları, toksinlerin deriye zarar vermesini önler ve vücuttan atılmasını hızlandırır.
Bayan misafirlerimize özel hamam saatleri olmaktadır. Dileyen misafirlerimiz bu hizmetimizden yararlanabilmektedir.
Sağlıklı, huzurlu ve unutulmaz bir tatil için ihtiyacınız olan her şey Hierapark Thermal & Spa Hotel’de sizleri bekliyor.

Buhar Odası

Buhar banyosu tarihi geleneklerimizden biridir. Eski Roma dönemine kadar uzanan bir geçmişe sahip buhar banyosu cildin temizlenmesi, ferahlaması ve ihtiyacı olan nemi alabilmesi için oldukça sağlıklı bir uygulamadır. Buhar odaları 50 dereceye varan sıcaklık ve %80-%100 arasında bir ne oranına sahip olmalıdır.
Buhar banyolarının faydaları;
• Üst solunum yollarının zararlı iltihaplarından kurtulmanız kolaylaşır,
• Havayı nemlendirir ve boğaz tahrişini gidermeye yardımcı olur.
• Buhar, astım hastalığını iyileşmesinde yardımcı olur.
• Buhar, sekresyonu serbestleştirerek boğazdan daha rahat nefes almanızı sağlayacaktır.
Bay ve Bayan misafirlerimize ortak hizmet vermektedir. Dileyen misafirlerimiz bu hizmetimizden yararlanabilmektedir.
Sağlıklı, huzurlu ve unutulmaz bir tatil için ihtiyacınız olan her şey Hierapark Thermal & Spa Hotel’de sizleri bekliyor.

Sauna

Son derece huzurlu ve rahatlatıcı etkiye sahip saunalar, insanların rahatlamak amacı ile kullandıkları sıcak odalardır. Vücutta fazla olan suyun ve beraberindeki maddelerin terleme yolu ile atılmasına yardımcı olur, Deri gözeneklerin çok iyi bir şekilde açıldığı ve bu sayede derinin nefes aldığı bir uygulama olduğundan pek çok solunum yolu rahatsızlığına da iyi geldiği bilinmektedir.
Tesisimizde bulunan sauna odasında nem artırıcı bir su takviye sistemi ile özel ağaçlardan yapılmış ahşap malzemelerden oluşan oturma ve yatma yerleri bulunmaktadır. Sauna kömürünün üzerine dökülen her kepçe su ile hem odanın genelinin nemi artmakta, hem de ortama harika ve ferah kokular yayılmaktadır.
Bay ve Bayan misafirlerimize ortak hizmet vermektedir. Dileyen misafirlerimiz bu hizmetimizden yararlanabilmektedir.
Sağlıklı, huzurlu ve unutulmaz bir tatil için ihtiyacınız olan her şey Hierapark Thermal & Spa Hotel’de sizleri bekliyor.

Kapalı Termal Havuzlar

İhtiyaçlarınız doğrultusundaki hizmeti vermekte olan otelimiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için tüm misafirlerimize hitap edecek şekilde olanaklar ve fırsatlar sunmaktadır.
Tesisimizde iki adet kapalı sıcak su havuzu bulunmaktadır. Biri bayan misafirlerimiz için özel olarak kullanıma açılmıştır. Havuzlarımız 4,7 m genişliğe ve 8 m uzunluğa sahip olup her noktada derinliği 1.50 m’dir.

Açık Havuz

Otelimiz konum itibari ile tarihin ve doğanın buluştuğu bir güzelliğin içerisinde bulunmaktadır. Tabloları aratmayacak doğallık ve güzellikteki manzara eşliğinde açık havuzun keyfini çıkartabilirsiniz. Tesisimizde çocuklar için hazırlanmış mini aqupark, çocuk havuzu ve yetişkin havuzu olmak üzere 3 adet açık havuz bulunmaktadır.
Yetişkin havuzu 8m 12 m en ve 23 m boya sahip, her noktasında 1,50 m derinliğindedir.
Güneşin tadını muhteşem bir doğa manzarası eşliğinde çıkarmanız için özel olarak tasarlanmıştır.

Açık Çocuk Havuz

Açık çocuk havuzu misafirlerimizin, çocukları ile birlikte de keyifli ve eğlenceli vakit geçirmeleri için hazırlanmış alanlardan biridir. Siz dinlenirken çocuklarınız da oyunun ve tatilin keyfini çıkarsın.
Mini kaydırak ile temiz hava eşliğinde eğlenceli bir oyun alanı sunun çocuk havuzunun derinliği her noktada 50 cm’dir. Doğa güzelliklerimiz, şifalı termal suyumuz ve temiz havamız ile şehrin yorucu tüm yüklerinden uzaklaşarak hem siz hem de çocuklarınız dinlenmenin ve huzurun tadını varın.

Yarı Açık Termal Havuz

Termal suların etkisini en etkin çözümleriyle sunan tesisimiz yarı açık termal havuzu ile kış aylarında kar yağarken sıcak termal suyun keyfini sürerek eşsiz manzarayı izleme imkanı veriyor.
Termal havuzumuz 1,30m derinliğe sahiptir. Havuz çevresinde devalı su değişimi sağlayan su taşirma olukları yer almaktadır. Doğal sıcaklıkları 20 derecenin üzerinde olan, litrelerinde 1 gr’ın üzerinde çözülmüş mineral bulunan termal sular insan sağlığı için şifa kaynağıdır. Solunum sistemi, kas ve iskelet sistemi, cilt, kalp ve dolaşım sistemi, mide – bağırsak metabolizma hastalıkları gibi birçok rahatsızlık için destekleyici ve tamamlayıcı tedavi unsurudur.

Aqua Park Havuzu

Çocuklu misafirlerimizin tatilini daha keyifli hale getirmek ve küçük misafirlerimizin eğlence saatlerini arttırmak için özel olarak tasarlanan mini aquaparkımız 7x7m boyutunda ve 1,30 m derinliğine sahiptir.